ترندهای پاییز و زمستان ۲۰۲۳-۲۰۲۴

ترندهای پاییز و زمستان ۲۰۲۳-۲۰۲۴

ترندهای پاییز و زمستان ۲۰۲۳-۲۰۲۴

اگر جز دسته از آدمهایی هستید که دنبال آیتم های به روز و ترندی هستند و یا با تغییر فصول و ارائه یک آیتم جدید به بازار خوشحال می شوید و جز اولین نفرها در ارائه آیتم های ترندی هستید ، این مقاله مناسب شماست. در این مقاله قصد داریم به چند تا از آیتم های ترندی که امسال پاییز و زمستان بسیار در فشن شو ها و سر تا سر پاییتخت های فشن از جمله میلان ، پاریس ، نیویورک و... دیده شده بپردازیم و این آیتم های جذاب را به شما معرفی کنیم.

طراحی و فروش لباس

اگر این مقاله را می خوانید بدون شک جز دسته از آدمهای شیک پوشی هستید که با تغییر فصل سوالهایی از جمله :

  • امسال چی مد شده ؟
  • یا امسال پاییز و زمستان چه آیتم هایی را خریداری کنم ؟
  • یا کمد لباسی زمستانه ام را چگونه بچینم ؟
  • این مقاله به شما کمک می کند که علاوه بر شیک پوشی در فصول پاییز و زمستان به روز و ترندی باشید.

امسال یعنی پاییز و زمستان ۲۰۲۳ و ۲۰۲۴ ما شاهد رویداد های مختلفی از طرح های تارتان و حس و حال دهه های ۵۰ میلادی تا دامن های لایه بر روی شلوار هستیم.

در چند ماه اخیر با بررسی فشن شو های مختلف در سر تا سر دنیا و بررسی تمام برند های روز دنیا به چند یتم اصلی و ترندی رسیدیم که قرار است در این مقاله مورد بررسی قرارشون بدیم ...

ترندهای پاییز و زمستان 2023-2024 چیست ؟

۱:: دامن های لایه روی شلوار

ترند پاییز-زمستان2023

دامن لایه روی شلوار آیتمی است که امسال در فشن شو ها دیده شد به دهه ی ۲۰۰۰ میلادی بر می گردد. از آنجایی که انتظار می رفت که روند این دهه به پایان خود رسیده است اما طراحان لباس دوباره به عنوان احترام این آیتم را به عرصه مد برگرداندند.

۲:: لباس های پردار

ترند پاییز-زمستان2023

به نظر می رسید که بعد از چند دوره که این آیتم ترند بود ، دیگر به این زودی ها به عرصه مد برنمی گردد اما امسال طراحی های جسورانه تری دیده شده و لباس های پر دار ( هر نوع مدل پر ) به عرصه مد برگشتند تا پاییز و زمستان امسال را جذاب کنند.

۳:: ترند دابل دنیم

طراحی و فروش لباس

از شروع ۲۰۲۳ تا پایان امسال ما شاهد استفاده بسیار از پارچه های جین بوده ایم و به هر شکل و آیتمی امسال در فشن شوها و برند ها دیده شده است و به نظر میاد این ترند را به عنوان یک آیتم پایدار فعلا داشته باشیم ... در این آیتم شما سر تا پا از یک پارچه جین استفاده می کنید و استایلی شیک به روز و ترندی را همیشه خواهید داشت.

۴:: ترند پاورشولدر

ترند پاییز-زمستان2023

کت ها و لباس هایی با سرشانه های بزرگ و اپل دار که از سال های گذشته بسیار در استایل ها و برند ها دیده شده است و امسال نیز در فصل پاییز- زمستان به صورت بولد تری به عرصه فشن و مد برگشتند.

۵:: ترند دات (نقطه نقطه)

ترند پاییز-زمستان2023

امسال طراحان لباس برای این آیتم از دهه ۵۰ الهام گرفته اند و در کت والک های برند های مختلف مثل میو - میو یا ولنتینو و ... این طرح پارچه بسیار دیده شده است.

۶::  در سایه رنگ بژ بودن

ترند پاییز-زمستان2023

بژ یکی از رنگ های اصلی در تالیته رنگی پاییز است. شما با داشتن این رنگ در استایلتان به خوبی می توانید حال و هوای پاییزی را داشته باشید. پس با خیال راحت می توانید برای کمد لباسی خود این رنگ جذاب را تهیه کنید. امسال طراحان به عنوان یک رنگ اصلی در استایلها بکار برده اند و سر تا پا از رنگ بژ در تنالیته های مختلف استایل کرده اند.

۷:: رنگهای پاستیلی

ترند پاییز-زمستان2023

شاید برایتان عجیب باشد و با خود بگویید که رنگ های پاستیلی مخصوص فصل تابستان است. اما نه این گونه نیست و فراموش نکنید در دنیای فشن هیچ قانون و چهارچوبی وجود ندارد و همانطور که اشاره شد امسال طراحی های جسورانه تری از طراحان برند ها دیده ایم پس با خیال راحت می توانید برای این فصل از سال از رنگ های پاستیلی استفاده کنید...

۸:: پارچه های تارتان یا چهارخانه

ترند پاییز-زمستان2023

همانطور که می دانید پارچه های چهارخانه بسیار در فصل پاییز-زمستان استفاده می شود و امسال نیز ما این ترند را بسیار دیده ایم مانند طرح های پارچه ی اسکاتلندی ... پس شما هم می توانید با خیال راحت از این طرح پارچه ها استفاده کنید. فراموش نکنید که امسال از رنگ های با کنتراست بالا و بولد استفاده کنید.

طراحی و فروش لباس ارخالق

اینستاگرام : https://instagram.com/arkhalegh  

 

ارسال دیدگاه

    هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.